Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wałowice-Kolonia

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Hala Dąbie

Dąbie(Wałowice-Kolonia + 19 km)

100 zł500 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Chłodnie koło zawichostu Do wynajęcia oferujemy: pomieszczenia chłodnicze w budynku o łącznej powierzchni 500 ton. Plac zamykany, monitorowany,dostęp 24h/7. Duży plac manewrowy.Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Wojciechów

Wojciechów(Wałowice-Kolonia + 16 km)

1 789 000 zł661,59 m² 2 704,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Na sprzedaż hala/chłodnia o powierzchni 661,59 m (z możliwością rozbudowy), z pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi, położonej na utwardzonym placu o powierzchni 68 arów, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Zakrzów

Zakrzów(Wałowice-Kolonia + 24 km)

99 000 zł40 m² 2 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 780 m²

Nowa cena. Dom wolnostojący z drewna do remontu na działce 3780 m kw obsadzonej drzewami owocowymi jabłoniami w Zakrzowie gm. Łaziska pow. Opole Lubelskie. Dom: -powierzchnia użytkowa 40.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy, ul. Podzamcze

Solec nad Wisłą(Wałowice-Kolonia + 18 km)

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Mazowsza w Solcu nad Wisłą, na obrzeżach urokliwego, niewielkiego miasteczka o bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ożarów

Ożarów(Wałowice-Kolonia + 16 km)

249 000 zł57 m² 4 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż widokowa działka siedliskowa o powierzchni 3000m2 w miejscowości Prusy gm. Ożarów zabudowana niewielkim dwuizbowym domem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Lipa-Miklas

Lipa-Miklas(Wałowice-Kolonia + 25 km)

99 000 zł1 441 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę o pow. 1441 m2 częściowo z przeznaczenie pod zabudowę a częściowo jako tereny zielone przy dw 747 w m. Lipa Miklas gmina i powiat Lipsko 3 km od tego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Opole Lubelskie

Opole Lubelskie(Wałowice-Kolonia + 21 km)

398 000 zł70 m² 5 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 054 m²

Do sprzedania wolno -stojący dom parterowy o powierzchni 70m2 posadowiony na działce o powierzchni 8054 m2 na której znajduje się również komórka, stodoła, piwnica i kotłownia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lipa-Miklas

Lipa-Miklas(Wałowice-Kolonia + 25 km)

345 000 zł87,50 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 643 m²

Dom wykonany z drewna o pow. użytkowej 87,5 m2 z dwoma tarasami na ogrodzonej pięknej zadbanej działce o pow. 1643 m 2 z bezpośrednim dostępem do rzeki Krępianka (idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, Wzgórze

Ożarów(Wałowice-Kolonia + 16 km)

180 000 zł342 m² 526,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 334 m²

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonego Uchwałą nr XXV/117/2000 Rady Miejskiej w Ożarowie z dnia 11.09.2000 r.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Duranów

Duranów(Wałowice-Kolonia + 15 km)

42 000 zł1 033 m² 40,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Wymiary: 23x45. Zlokalizowana w pięknej okolicy. 15min od Jura Park Bałtów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Wałowice-Kolonia

Wałowice-Kolonia,lubelskie

70 000 zł55 000 m² 1,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki rolne, położone w miejscowości Kolonia Wałowice, woj.lubelskie Powierzchnia całkowita 5,5 ha. Działki są w kształcie prostokąta w jednym kawałku, całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wałowice-Kolonia

Wałowice-Kolonia,lubelskie

55 000 zł55 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz spełnić swoje marzenia o własnym domu w cichej i spokojnej okolicy, a może chcesz rozwijać wymarzony biznes w dogodnej lokalizacji i pięknym otoczeniu. Tu masz to co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałowice-Kolonia

Wałowice-Kolonia,lubelskie

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Pilnie Sprzedam dom jednorodzinny murowany, 200 m2, 2 obory duże obory z cegły, stodoła, garaże, umiejscowionych się na działce 25000 mkw. Na działce sad, 30 arów malin, orzech. Cena do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij